Vyjádření Mico Medical

Zdraví je vzácný dar, o který bychom měli pečovat. Bohužel mnoho lidí o svém zdraví přemýšlí až ve chvíli, kdy se u nich začnou objevovat problémy. Na těchto webových stránkách najdete informace o tom, jak si uchovat zdraví a jak o sebe pečovat, pokud již máte zdravotní problémy. Najdete zde návod, jak odstranit nepříznivé faktory, které ovlivňují vaše zdraví, a také tipy, jak si udržet zdraví do vysokého věku. Věnujte proto prosím čas čtení těchto webových stránek a naučte se, jak o sebe pečovat!

Proč jsme založili tento web?

Cílem tohoto projektu je zlepšit kvalitu života našich čtenářů tím, že jim denně poskytujeme nejlepší tipy, jak zlepšit jejich životní styl.

Naše články v žádném rozsahu rozhodně nenahrajzují návštěvu lékaře a nejedná se rozhodně o lékařské rady. Na našem webu můžete najít zejména rady jak si sami můžete doma ulevit od bolestí kloubů, kostí, šlach, svalů či jíných částí těla (nejobsáhlejší rubrika je bolest zad, díky vašim otázkám!).

Existuje mnoho věcí, které můžete udělat pro zlepšení kvality svého života, a naše tipy představují jen některé z možností, jak to změnit. Podívejte se na naše webové stránky, kde najdete další tipy, jak zlepšit svůj životní styl!

Do budoucna plánujeme pro vás připravit rubriku o stravě, zdravém životním stylu a zejména jak zlepšit váš spánek. Chceme být vaším komplexním servisem pro vše, co souvisí s kvalitou života!

Upozornění

Informace na těchto stránkách nelze považovat za lékařské doporučení. Nejsem lékař a to, co se zde dozvíte, vychází z mých osobních zkušeností a pozorování, které je mým celoživotním koníčkem. Při zkoušení jakýchkoli zde zveřejněných informací nebo postupů se řiďte vlastním úsudkem a zdravým rozumem – vaše zdraví je příliš cenné na to, abyste ho riskovali nezodpovědným experimentováním. Některé informace a postupy mohou vyžadovat selektivní a logické myšlení, dobré pozorovací schopnosti a zdravý rozum. Pokud si nejste něčím jisti, ptejte se nebo to nezkoušejte.

Děkujeme, že jste si našli čas na přečtení našeho návrhu projektu. Doufáme, že zvážíte naši podporu, protože se snažíme změnit životy našich čtenářů k lepšímu!